Çiğdem Batur Sevgilisi Kim, Evli mi, Kiminle Çıkıyor | Sevgilisi Kim
Oyuncular

Çiğdem Batur

Yıldız Ver
Sending
User Review
0 (0 votes)

Türkiye’nün en güzel oyuncularından birisi olan ve bir ara Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde savcı rolünü oynayan Çiğdem Batur Sevgilisi Kim, Evli mi, Kiminle Çıkıyor ya da bekar mı?

Güzel oyuncu Çiğdem Batur sevgilisi Onu Gülmek ile geçtiğimiz günlerde nişanlandı. Güzel oyucunun evleneceği günler yakın gibi.

Çiğdem Batur Kimdir?

Çiğdem Batur 13 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul Düzce’de doğmuştur. Üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden tamamlayan Batur, bunun ardından Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümünde yüksek lisans eğitimi almıştır.

Sunuculuk mazisi geniş olan güzel oyuncu, daha sonra ekran karşısına çıkma fırsatını elde etmiştir. İlk kez oynadığı dizi Gümüş olarak karşımıza çıkar. Burada Dilek karakterini canlandırmış ve çeşitli dizilerde rol alarak oyunculukta gelişme göstermeye devam etmiştir.

Ünlü oyuncunun tam olarak kendisini gösterme şansı ise Kurtlar Vadisi Pusu diziyle mümkün olmuştur. Dizide savcı Leyla Türkmen karakterini canlandırmış ve oynadığı bu rol sayesinde geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Güzel oyuncunun ilk sinema filmi ise 2009 yapımı Büşra filmi olarak karşımıza çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir