Aslı Tandoğan Sevgilisi Kim, Evli mi, Kiminle Çıkıyor | Sevgilisi Kim
Oyuncular

Aslı Tandoğan

Yıldız Ver
Sending
User Review
0 (0 votes)

Güzeller güzel oyuncu Aslı Tandoğan hanımefendinin sevgilisi ve aynı zamanda yakışıklı eşi Cahit Tan beyefendidir. Çiftin 2 de çocuğu bulunmaktadır. Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Aslı Tandoğan Kimdir?

Aslı Tandoğan 2 Nisan 1979 tarihinde Ankara’da hayata gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini Ankara’da alan Tandoğan, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Arp Bölümü’nü bitirmiştir.

Tandoğan’ın oyunculuğa adım atması Gülüm dizisiyle olmuştur. Ancak oyunculuğunun zirve yaptığı dizi bir zamanlar reyting rekorları kıran Aşka Sürgün dizisi ile olmuştur. Bu dizide Dilan Şahvar karakterini başarılı bir şekilde canlandırmış ve bu sayede yapımcı ve yönetmenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Sinemaya girişi ise Kenan İmirzalığolu ile başrollerini paylaştığı Kabadayı filmi ile olmuştur. Başarılı bir oyuncu olarak kendini kanıtlamasının ardından birçok dizi ve sinemada kendisine yer edinmiştir.

Bir zamanların unutulmaz dizisi Leyla ile Mecnun’da Bizans Prensesi Elenor karakterine hayat verdiğini de belirtmeliyiz.

Aslı Tandoğan Sevgilisi Kim, Evli mi, Kiminle Çıkıyor
Aslı Tandoğan Sevgilisi Kim, Evli mi, Kiminle Çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir